wróć do tematów forum

Obowiązkowa cisza wyborcza

Komentarz

GB 19-11-2010 godz 15:32

Myślę, że właściciel strony Forum Reszel będzie przestrzegał ciszy wyborczej. Tj od dzisiaj,piątku - 19.11.2010r, od godzinie 24.00 do niedzieli - 21.11.2010 do godziny 22.00. Z szacunkiem pozdrawiam i zapraszam wszystkich do wyborów. Pełnomocnik KWW RESZEL-DOBRO WSPÓLNE GRZEGORZ BATEN

1.

To ludzie chyba mają przestrzegać ciszy wyborczej a nie właściciel forum.

qwert 2010-11-19 15:09:24


2.

Panie Baten,chyba to wielka przesada.Zachowuje się Pan jak nauczyciel w szkole, który chce poskromnić ucznia ,chyba tak nie wypada,czy emocje Pana nie zżerają.

janko 2010-11-19 19:33:38


3.

Szanowny Panie Baten, właściciel forum chyba nie ma obowiązku śledzenia na bieżąco wpisów na forum i usuwania każdego postu napisanego przez daną osobę.

andrzej 2010-11-19 22:53:57


4.

Jeżeli zapytanie pana Grzegorza dotyczy materiałów wyborczych zamieszczonych na stronie forum, to w myśl ustawy "Ordynacja wyborcza..." w czasie ciszy wyborczej mogą wisieć plakaty powieszone przed ciszą, ale nie mogą pojawiać się nowe. Dotyczy to również informacji wyborczych zamieszczonych w Internecie. A zatem nie może zarzucić mi Pan złamania ciszy wyborczej jako właściciela tej strony, który zamieścił materiały wyborcze przed ciszą wyborczą. Jeżeli zapytanie dotyczy treści wpisów Internautów, to ja już na to nie mam wpływu. W przypadku naruszenia ciszy wyborczej przez internautów, a co za tym idzie popełnieniu wykroczenia, ustalenie autora wpisu jest tylko formalnością, gdy kandydat na radnego lub pełnomocnik wyborczy zainteresowanego komitetu wyborczego wniesie do sądu okręgowego wniosek o wydanie orzeczenia. Również pozdrawiam.

SpecNET 2010-11-19 23:12:56


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble