wróć do tematów forum

Nauka

Komentarz

Bach 15-09-2019 godz 18:27

Witam interesuje mnie zdanie rodziców na temat zadawanych prac domowych a w szczególności tajich prac na sobotę i niedzielę.To my dorośli mamy wolne a co z dziećmi które również powinny odpocząć?

1.

rodzicu durnym się urodziłeś byłeś nieukiem i durnym zdechniesz

nimfa 2019-09-16 05:48:49


2.

mysle ze temat slusznie ruszony.kiedy dzieci maja odpoczac ? w szkole jasna sprawa ze maja sie uczyc ale w domu powinny odpoczac ! jest art. na to ze dzieci nir powinny miec zadnych prac DOMOWYCH . za to placa nauczycielom zeby dzieci uczyc a w domu raczej powinny odpoczac .

była reszelanka 2019-09-16 10:48:03


3.

macie durne dzieci i małe debilki to w domu powinny się uczyć nie tak jak ich starzy durnie i cała rodzinka tylko w telefonach siedzą

krysta 2019-09-16 22:31:13


4.

Również uważam, że temat słusznie poruszony, aczkolwiek to nie jest miejsce na takie rozmowy. Osoby, które dają tu durne komentarze to pewnie rodzice, którzy sami nigdy nie odrabiali lekcji lub tez ich dzieci popołudnia i weekendy spędzają na podwórku do wieczora, więc nie rozumieją że innym rodzicom zależ, aby dziecko coś w życiu osiągnęło. Fakt podstawa programowa jest przeładowana i to nie jest wina nauczycieli, aczkolwiek mozna mieć ludzkie podejście do dziecka. My w weekendy zazwyczaj powtarzamy to czego dziecko nie zdołało opanować na lekcjach w tygodniu, uczymy się do sprawdzianów, czytamy lektury i jeszcze te prace domowe....no ale cóż dobrze, że nie każdy nauczyciel trzyma się sztywno ramowych wymagań, bo pewnie sam ma dzieciaki, które chodzą do szkoły i widzi jak są one zmęczone Zresztą gdzie indywidualne podejście do dziecka....?Każde dziecko uczy się w swoim tempie, a na to w szkole nie ma już czasu

kresz81 2019-09-17 07:18:50


5.

A to pracy domowej nie można zrobić wcześniej? :)

Nikt 2019-09-17 09:32:07


6.

A ja chciałam zapytać czemu administrator forum pozwala umieszczać głupie obraźliwe komentarze? Czy ktoś w ogóle sprawdza co się tu dzieje na forum? Ktoś zamieszcza temat więc jeżeli ktoś chce go skomentować to niech skomentuje ale bez hejty obrazy itp itd. Czy te osoby, które potrafią napisać tylko coś negatywnie obraźliwie nie mają nic innego do roboty? Czy może nie mają gdzie się wyżyć? Autor/autorka postu poruszyła jakiś prac domowych a już znaleźli się uprzejmi, którzy obrażają że rodzice durni i ich dzieci. Administratorze proszę wziąć się trochę za te forum.

ona 2019-09-17 12:11:28


7.

ona była nieukiem tumanem i takich swoich dzieci napłodziła to obraźliwe czy mówienie prawdy w oczy ?

basia 2019-09-18 05:53:20


8.

Jakie mowienie prawdy w oczy??? Ludzie po 1 nie wiecie kto dodaje post!!! Moze jakis wasz dobry kolega /kolezanka!! Po 2 o jakim mowieniu prawdy w oczy piszecie?? Wiecie co to znaczy mowic cos komus prosto w oczy??? Podejsc do kogos i patrzac drugiej osobie prosto w oczy mowimy co myslimy! Po 3 czy Reszel to na prawde musi byc najwiekszym plotkujacym i obgadujacym inne osoby miastem??? To siw robi chore, te wyzywanie, wypisywanie glupot! Czy wasze dzieci nie potrzebuja odpoczac?? Moj Syn uczyl sie ale i odpoczywal, zdal studia i jestem z niego dumny. Kazdemu dziecku nalezy sie odpoczynek! A te wyzwiska itd na prawde nie sa potrzebne!!

Krzysztof S 2019-09-18 11:16:51


9.

do administratora tej strony jesteś z pisu ?

ja 2019-09-18 13:24:28


10.

lubie wódke piwo wino a dzieci mam uczone

rekin 2019-09-18 20:06:10


11.

zawsze głosuje na PIS i moje dzieci lubią PIS

misia 2019-09-19 18:54:23


12.

Do nimfa i kryst Wasze wpisy nie obrażają ludzi inteligentnych,którzy wypowiadają sie w sposób kulturalny na forum ,one wzbudziły w nas współczucie Waszego rynsztokowego podejścia do w.w tematu.

Bach 2019-09-23 06:05:19


Komentarz

wróć do tematów forum

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Wielkimi krokami nadchodzi czas na poszukiwania wymarzonej szkoły przez absolwentów podstawówek - to niezwykle ważny moment w życiu każdego młodego człowieka świadomie planującego swoją przyszłość.

Aby ułatwić im podjęcie decyzji i dokonanie słusznego wyboru, drzwi ZS w Reszlu, które zawsze są gościnne, 10 kwietnia otworzyły się jeszcze szerzej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble