wróć do tematów forum

Może wiecie

Komentarz

fan 25-11-2010 godz 09:39

Może wiecie, czy dostarczono do biblioteki miejskiej powieść Tadeusza Dołęgi-Mostowicza "Kariera Nikodema Dyzmy" w ilości 1878 egzemplarzy? Książka ta ma być obowiązkową lekturą w reszelskich szkołach. Wiem, że serial o tym samym tytule będzie wyświetlany na hali w gimnazjum przez cztery kolejne lata.

1.

Prosze sie zglosic do Adriana on obcykany w sprawach bibliotecznych.8334890

kamasyhy 2010-11-25 11:41:33


2.

hahahahahahaha umarłem ;D brawo ;D

4String 2010-11-25 14:02:37


3.

"Kamasyhy" - to jest post stulecia. ;)

Sancho 2010-11-25 14:08:23


4.

hahahah, mistrz!

solid_strikes_again 2010-11-25 16:33:48


5.

Słyszałem już o pierwszych ruchach w nowej radzie,otóż zarządzać mają ponoć radny z Widryn - Kwiatkowski, postać kontrowersyjna,oraz osoba, która nigdy nie działała społecznie Subocz.Widać z tego, że chyba będzie znowu dyktatura nowego burmistrza.Czy to jest dobre posuniecie? Mieszkańcy chyba widzą inne kandydatury.

sanczo 2010-11-25 19:45:38


6.

Zarządzać powinny osoby z największą liczbą głosów,bo to jest chyba wyraz mieszkańców Reszla odnośnie poparcia tych osób i to powinno być docenione.Powyższy wybór nie trafia do mnie.To nie jest dobre dla Reszla.Jak mają być zmiany ,to niech bedą ,ale na lepsze i z rozsądkiem.Wobec powyższego trzeba wybrac dobrze.Pan Janiszewski też dostał się z największą liczbą głosów,więc chyba wypada docenić ludzki wybór dla innych funkcji w Samorządzie.

lina 2010-11-25 20:17:04


7.

Zwycięzcy biorą wszystko! Jeżeli będą rządzić Ľle to mieszkańcy mają możliwość przeprowadzenia referendum (Już mamy w tym zakresie doświadczenie). Jeżeli zaufaliśmy tym ludziom to dajcie im znaleĽć nić porozumienia. Pan Kwiatkowski czy Nieradko to doświadczeni samorządowcy. Bycie radnym to także obowiązek i prawo, ustawy itp, które trzeba przestrzegać Przewodniczący to ma tyle co kot napłakał, ma obowiązek zwołać sesję i ją sprawnie przeprowadzić, bez zgody rady nic nie może, musi przestrzegać statutu miasta i regulaminu rady. Pozdrawiam tych którzy chcą rządzić z tylnego fotela. Trzeba było wystartować w wyborach i wygrać mandat społecznego zaufania, teraz to władza jest w innych rękach.

bobo 2010-11-25 20:52:24


8.

"Polityka stwarza szanse zaspokojenia potrzeby sukcesu, znaczenia, kompensowania sobie różnych niepowodzeń i kompleksów. Może wyzwolić w ludziach ukryte, patologiczne zachowania" - cytat wypowiedzi profesora psychologii Józefa Gierowskiego

Sancho 2010-11-25 23:02:58


9.

Dziwi mnie fakt,że w zarządzie Rady Miasta zasiadają nic znaczące osoby.Kolego o podobnym nicku...masz racje teraz to widzę, kompensowanie niepowodzeń,kompleksów.Dziwi mnie też fakt,przecież rada została prawie całkowcie wymieniona ,to co się stało,że do tego dopusciliście?Mam żal do paru osób,trzeba było reagować.Nie tego wyborcy chcieli!!!

sanczo 2010-12-05 13:46:50


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble