wróć do tematów forum

Który wybrać ?

Komentarz

wyborca 19-11-2010 godz 08:16

A Pan z plakatu poniżej, czyli KM to startuje z KWW POROZUMIENIE DLA POWIATU KĘTRZYŃSKIEGO CZY Z Komitet Wyborczy Reszelskie Forum Samorządowe????? NA JEDNYM PLAKACIE TAK A NA DRUGIM TAK.

1.

Pan KM nie może się zdecydować który komitet da mu większe korzyści

nokwak75 2010-11-19 08:46:42


2.

Nadal się zastanawiam nad wyborem radnych i coraz więcej mam obaw ,ludzie schorowani,po przejściach,życiowo nie nadający się do tego by reprezentować nas.Ludzie zastanówcie się komu można zaufać.Niektórzy wstydziliby się kandydować.Skaczą z jednej parii do drugiej.Obiecują,a przecież i tak nic nie zrobią.Najbardziej śmieszą mnie obiecanki tych co już byli ,nic nie zrobili, a teraz znowu chodzą i gadają głupoty,robią durne ankiety.Nie ośmieszajcie się bardziej.Trochę samokrytyki.Ludzie nie dajcie się omamić.Wybierajcie z głową ,nie dawajcie złych głosów.Wybierzcie wyłącznie tych co na to zasługują.

lina 2010-11-19 09:42:13


3.

Nadal się zastanawiam nad wyborem radnych i coraz więcej mam obaw ,ludzie schorowani,po przejściach,życiowo nie nadający się do tego by reprezentować nas.Ludzie zastanówcie się komu można zaufać.Niektórzy wstydziliby się kandydować.Skaczą z jednej parii do drugiej.Obiecują,a przecież i tak nic nie zrobią.Najbardziej śmieszą mnie obiecanki tych co już byli ,nic nie zrobili, a teraz znowu chodzą i gadają głupoty,robią durne ankiety.Nie ośmieszajcie się bardziej.Trochę samokrytyki.Ludzie nie dajcie się omamić.Wybierajcie z głową ,nie dawajcie złych głosów.Wybierzcie wyłącznie tych co na to zasługują.

lina 2010-11-19 09:42:39


4.

masz rację"lina", niektórzy kandydaci sami ze swoim "podwórkiem" sobie nie radzą - stagnacja ekonomiczno-bytowa -żyć żyją, ale tu się rozchodzi o rozwój, o podwyższanie stopy życiowej. To skoro nie potrafią sobie zapewnić rozwoju ekonomiczno-bytowego, to w takiej sytuacji co oni zdziałają dla ogółu???????????

leszer1 2010-11-19 10:38:54


5.

masz rację"lina", niektórzy kandydaci sami ze swoim "podwórkiem" sobie nie radzą - stagnacja ekonomiczno-bytowa -żyć żyją, ale tu się rozchodzi o rozwój, o podwyższanie stopy życiowej. To skoro nie potrafią sobie zapewnić rozwoju ekonomiczno-bytowego, to w takiej sytuacji co oni zdziałają dla ogółu???????????

leszer1 2010-11-19 10:39:58


6.

masz rację"lina", niektórzy kandydaci sami ze swoim "podwórkiem" sobie nie radzą - stagnacja ekonomiczno-bytowa -żyć żyją, ale tu się rozchodzi o rozwój, o podwyższanie stopy życiowej. To skoro nie potrafią sobie zapewnić rozwoju ekonomiczno-bytowego, to w takiej sytuacji co oni zdziałają dla ogółu???????????

leszer1 2010-11-19 10:40:12


7.

techniczne przeciążenie, coś się dublują posty

leszer1 2010-11-19 10:46:38


8.

nokwak75 - wystarczyło zapytać bezpośrednio zamiast na forum. Przecież niemal codziennie widujemy się w pracy.

SpecNET 2010-11-19 23:28:35


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble