wróć do tematów forum

Korona w krisie

Komentarz

Dhhdhs 22-11-2020 godz 01:12

Dzień dobry. To prawda że korona jest w krisie.?

1.

Idioci

2020-11-22 07:35:52


2.

Corona tu corona tam!! Gdzie ten coronawirus jeszcze nie dotarł? A no tak do marketów i kościoła. Bo w szkołach już też był. Najlepiej i najbezpieczniej dzień spędzić w Biedronce czy Polo. Do szkoły, kina,czy restauracji broń boże najlepiej nawet koło nich nie przechodzić ale w galeriach i Kościele już możesz przebywać.Tak samo do rodziny się nie zbliżaj, nie jedź. A na pewno nie w święta potem możesz. Ferie - zapomnij toć to największa zaraza wtedy się szerzy. Biznes Ci pada - nie martw My Twój Kochany Rząd pomożemy, damy many many i co jak co ale " majteczki w kropeczki" sobie kupisz a reszta no cóż nie Nasz biznes tylko Twój. W godzinach 8-16 dzieci tylko pod opieka dorosłych ale później hulaj dusza piekła oj tzn. wirusa nie ma wtedy już możecie się spotykać ile wlezie. Godziny 10-12 tylko dla seniorów chroniąc ich broń boże abyś Ty młodszy wyszedł po zakupy ale nie narzekaj do dyspozycji masz przynajmniej kolejnych 9-10h na ich zrobienie a i na pogaduchy z seniorem też okazja się trafi bo przecież nie zdążył czegoś kupić w swoich godzinach. Lekarze -teleporady przede wszystkim ale wiesz jak masz trochę grosza i się podzielisz, wspomożesz upadający biznes lekarza to spoko przebada cię wzdłuż i wszerz.

2020-11-22 11:13:54


3.

Frustracja i śmieszne dywagacje koronosceptyka jak ciebie dorwie to też będziesz winił rząd,jesteś idiotą i tyle sam przecież ustalasz reguły a winisz władzę ogarnij się i włącz myślenie,można wszystko tylko że nie stosowanie się do rzeczywistości przynosi fatalne skutki,jak tak winisz wszystkich to może zacznij od siebie bo tego nie wymyśliły władzę PIS tylko życie gdzie pieniądz jest ważniejszy od rodziny,wiary czy życia,to przyszło z zachodu i może być gorzej a kwik w niczym nie pomoże.

Halina 2020-11-22 14:20:24


4.

Tak. Też zachorowałem na korone tylko w alkoholach. Nie przyznam się kim jestem

Dbhsjq 2020-11-22 15:53:43


5.

Ja sie dziwię że Halina jeszcze bana na forum nie dostała

kuba 2020-11-23 14:48:57


6.

Kuba prawda boli co,zdziry powyłaziły a teraz kwik korona szaleje.

Halina 2020-11-23 22:47:46


7.

Halina dobrze ze zna pani prawdę o sobie i potrafi o tym napisać.

2020-11-24 07:49:41


8.

Halyna jak ty mnie zaimponowałeś! Jak nic musisz być typowym januszem z wieeeeeelkim kinolem :D

Jasnywidz 2020-11-24 11:44:44


9.

Jasnywidz a ty z małym rozumkiem

Halina 2020-11-24 23:21:36


10.

seniorzy przyniesli korone zabronic im i unikac kontaktu

czuwaj 2020-11-25 10:28:12


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble