wróć do tematów forum

Konkurs Animatorów Społecznych

Komentarz

zenoll1 25-11-2010 godz 22:47

na stronie Reszla ukazała się ankieta dotycząca konkursu na animatorów społecznych. Co myslicie, kogo by wytypować, kto się u nas udziela dla dobra innych?

1.

Moim zdaniem P. Beata Kilanowska

andrzej 2010-11-25 22:29:43


2.

ale, to się rozchodzi o osoby, które społecznie działają na rzecz innych - organizują - sponsorują - współpracują z placówkami szkolnymi, szpitalnymi...

zenoll1 2010-11-25 23:28:18


3.

Ta kobieta oprócz wykonywanej pracy właśnie działa i działała na rzecz innych, właśnie społecznie.Przez kilka lat wraz z dziećmi i młodzieżą zbierała dary dla dzieci z Domu Dziecka w Pasymiu.Dzięki Niej mamy tablicę poświeconą pamięci Jana Pawła II oraz wiele innych akcji,których trudno mi tak na szybko wymienić.Jeszcze świateŁko do nieba przy okazji WO¦P.To są tylko takie co ja pamiętam,ale pewnie jest więcej takich przykładów,bo ta kobieta robi wiele łącząc pracę z działalnością społeczną,dlatego trudno jest to wszystko wyłapać.Przy MOK też działają inni,widzimy ich zaangażowanie przy różnych imprezach m/in:Mateusz Rutynowski,Ariel Załęski.Pewnie jeszcze znalazłoby się więcej takich osób,ale oni działają i się nie chwalą.Zapytajcie w MOK.

sanczo 2010-11-25 23:49:23


4.

W calosci popieram wypowiedz sanczo,wszystko to prawdziwe dokonania Pani Beaty Ponadto Pani Beata aktywnie jako zastepca przewodniczacego dziala w stowarzyszeniu REAKCJA

jkoniuszek 2010-11-26 07:57:11


5.

Współpracuje z Klubem Seniora,który należy do MOPS w Reszlu,więc tam nie pracuje,a poświęca swój czas na spotkania z nimi.Z tego co wiem jest tam bardzo lubiana.

lina 2010-11-26 10:45:33


6.

Koń by się uśmiał.

Uhhhaaa 2010-11-29 09:48:32


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble