wróć do tematów forum

Koncert w "Rycerskiej"

Komentarz

Roman 13-01-2011 godz 19:42

Bilety na koncert Piotrka Lisieckiego i Joanny Klejnow, który będzie miał miejsce 29.01.2011 roku w "Rycerskiej" zostały wyprzedane. Dla tych, którzy mimo wszystko chcieliby zobaczyć ich w akcji zapraszam 28.01.2011 (piątek) do Kętrzyna, gdzie również wystąpią. Miejsce: Aula Gimnazjum NR 2, ul. Wojska Polskiego 9; Godzina: 19.00; Cena biletu: 10 PLN.

1.

Wczoraj w Ryceskiej było karaoke,ale co tam się dzieje?Prowadzący lansuje się cały czas, nie daje ludziom pośpiewać. My chemy się bawić,a nie słuchać jego koncertów.Chyba pora na zmiany.

men 2011-01-16 13:13:19


Komentarz

wróć do tematów forum

Branżowe Centrum Umiejętności otwarte w Reszlu

W Reszlu otwarto Branżowe Centrum Umiejętności (BCU) – nowoczesny ośrodek edukacyjno-szkoleniowy, którego działalność koncentruje się na wspieraniu szkolnictwa zawodowego i dostosowywaniu systemu kształcenia do realiów współczesnego rynku pracy.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble