wróć do tematów forum

Komu...

Komentarz

no-one 02-12-2010 godz 16:19

..."podziękować" za nieodśnieżone chodniki i drogę w kierunku Kętrzyna (do granicy z gminą Kętrzyn) ?

1.

I obsadzenie 6 ludzi z robót interwencyjnych po to, by odśnieżali pseudo fontannę i plac przy niej. Czy to jest strategiczne miejsce w Reszlu zaraz po placu wokół budynku ratusza?

szymas 2010-12-02 17:10:11


2.

Skargę na nieodśnieżone drogi wojewódzkie najlepiej wnieść do wojewody, drogi powiatowe do starosty a gminnych jest w Reszlu tak mało, że nawet nie ma na co narzekać. Pracownicy interwencyjnie odśnieżają tereny gminne (takie jak plac przy fontannie i wokół ratusza, nie wliczając chodnika przy jezdni, bo to jest część drogi wojewódzkiej lub powiatowej). Dowiedz się "szymas" do kogo należą Twoje miejsca strategiczne i kto odpowiada za ich utrzymanie i wtedy się wypowiedz.

Jaaaaa 2010-12-02 17:53:54


3.

Nie przesadzajcie ludzie dziś naprawdę odsnieżali.Niestety nie ma ludzi, a maszyny nie nadążały.Tak jest wszędzie. to tak jak byśmy mieli pretensje do śniegu ,że pada.

reszelos 2010-12-02 18:46:52


4.

Miałem dziś wątpliwą przyjemność iść ulicą Słowiańską, tam nie było praktycznie nic odśnieżone. Maszyny nie nadążały? Dziwne, bo ja np. żadnej maszyny w póĽnych godzinach popołudniowych nie widziałem (za to sporą warstwę śniegu na jezdni). Reszelos, "wszędzie" jest tak, że ciężki sprzęt przy takich opadach jeĽdzi tak często jak się da.

no-one 2010-12-02 19:02:58


5.

Czekałem tylko na taki temat, w całej Polsce zasypane ulice i chodniki, ale oczywiście w Reszlu szukanie winnych. Opanujcie się nieco, jak to Bareja ujął w Misiu: Jak jest zima to musi by zimno.

solid_strikes_again 2010-12-02 21:32:34


6.

Solid, ja nie mam pretensji do zimy (nota bene mamy jeszcze jesień), że jest zimno, śnieg pada itp., tylko do tego, że ktoś za to odśnieżanie jest odpowiedzialny, zgadza się?

no-one 2010-12-03 18:00:53


7.

Obowiązek odśnieżania chodników mają właściciele nieruchomości przyległych do chodników:)Egzekwowanie tego obowiązku należy do zadań straży miejskiej.

remek 2010-12-04 09:53:32


8.

No one, masz rację, ale popatrz na kraj, nie takie miasta i drogi jak tu zostały zasypane, samorządy przekazały potężne środki a walkę z zimą Dlatego uważam, że nie ma co szukać winnych na siłę, to trudna sytuacja po prostu

solid_strikes_again 2010-12-04 20:23:00


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble