wróć do tematów forum

Komitet PIS w Reszlu

Komentarz

omar 15-06-2010 godz 21:20

Co Wy na to drodzy mieszkańcy Reszla, że w naszym mieście powstał komitet PISu? Radować się, czy smucić?

1.

A czy nie jest tak, że każdy kandydat na prezydenta ma swój komitet wyborczy, w Reszlu również?

Sancho 2010-06-15 21:32:44


2.

Super przecież i SLD ma i PSl, więc czym się niby gorszyć.każdy ma prawo.Jest Demokracja.

reszelos 2010-06-15 21:38:16


3.

Nie podniecajcie się tak nic to nie da,każdy chyba i tak ma swoje zdanie.Przepychanki słowne nic nie dadzą.Już niedługo niedziela i się okaże.Co do PISU to ta partia działa w Reszlu od dawna.Poparcie można dawać z tego co wiem wszystkim kandydatom.Pewnie i w tym przypadku tak jest.Sam dałem popracie dwóm kandydatom.Niech mają.Wyniki powiedzą czy się przydałem.

janko 2010-06-15 22:01:50


4.

Następny prowokator "zarzuca ciekawy" temat.

SpecNET 2010-06-17 22:23:40


5.

Myśle że to super sprawa z tym komitetem. Ludzie przynajmniej mieli odwage powiedzieć że popieraja PiS. Ja się do nich dopisuje bo trudno się w Reszlu przyznać że się ich popiera. Podziwiam tych ludzi za odwage, bo sama bym jej nie miała aż tyle. Szkoda że ta Pani Beata Kilanowska napisała takie rzeczy w tej gazecie. Jak horagiewka gdzie jej wieją tak się zmienia. Tej Pani nie podziwiam bo to podobno nie pierwsza jej taka akcja że się podpisuje pod czymś a potem się wypiera że ona nie i szuka sensacji. Pokaszcie że mamy demokrację i każdy ma prawo do swoich poglądów czy to PiS czy PSL czy PO i że Reszelacy się nie wstyudzą swoich poglądów.

tancereczka 2010-06-29 22:50:33


Komentarz

wróć do tematów forum

Zbliża się czas na roczne rozliczenie składki zdrowotnej

Do 20 maja część płatników składek musi przekazać do ZUS rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok. Jeśli rozliczenie wykaże nadpłatę, to płatnikowi będzie przysługiwał jej zwrot. Warunkiem jest, aby nie miał zaległości w opłacaniu składek ani nienależnie pobranych świadczeń z ubezpieczeń społecznych.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble