wróć do tematów forum

Już dajcie spokój

Komentarz

SpecNET 06-06-2010 godz 19:35

Po co wzajemnie się tu wyzywać, obrażać etc. Proponuję trochę więcej życzliwości i szacunku dla innych oraz siebie samych.

1.

Dla siebie to ja zawsze mam, ale z przykroscia stwierdzam, ze sa tacy do ktorych po prostu nie mozna miec

ona131721 2010-06-10 10:01:00


Komentarz

wróć do tematów forum

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble