Reszelanka 11-02-2020 godz 11:06
Witam, czy jest w Reszlu ktoś kto dojeżdża do pracy do Eggera do Biskupca?
1.
Podpinam sie pod pytanie :)
Reszelanin 2020-02-12 13:26:21
2.
Ja jezdze do korsz, mogę zabrać.
lolek22 2020-02-25 07:53:06

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama