wróć do tematów forum

Egger Biskupiec

Komentarz

Reszelanka 11-02-2020 godz 11:06

Witam, czy jest w Reszlu ktoś kto dojeżdża do pracy do Eggera do Biskupca?

1.

Podpinam sie pod pytanie :)

Reszelanin 2020-02-12 13:26:21


2.

Ja jezdze do korsz, mogę zabrać.

lolek22 2020-02-25 07:53:06


Komentarz

wróć do tematów forum

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble