wróć do tematów forum

Czemu służy to forum?

Komentarz

vqx 29-05-2020 godz 12:20

Czy przestaną tu być dodawane "głupkowate" tematy? I czy komentujący, którzy dodają bezsensowne, w ogóle nieśmieszne komentarze zrozumieją w końcu, że są one kompletnie zbędne? Niektórzy szukają pomocy, a w zamian otrzymują informacje od ludzi, którzy mają wszystko w poważaniu i przychodzi tu się tylko pośmiać. Żenada.

1.

Skoro ci to tak przeszkadza to na uj tu wchodzisz i czytasz ? Forum jest dla wszystkich i można tu pisać także o wszystkim, więc jak ci coś nie pasuje to pal z tąd gumę i nie siej zbędnego fermętu, bo jak narazie widzę to ty tu szukasz sensacji na siłę xD

Obserwator 2020-05-29 13:36:46


2.

Dokladnie! Ja jak mi sie cos nie podoba to nie uzywam,a nie jak ten pan ze ubliza wszystkim. Moze to demencja starcza,moze inne problemy nie wnikam,ale z tego co wiem to jest jeszcze wolnosc slowa i co chca niech pisza,byleby sie zachowywali na poziomie. Jak tak panu wszystko przeszkadza,to niech pan sobie zrobi wlasne forum,ustali regulamin na tym wlasnym forum i siedzi jako ten straznik teksasu i kazdego poucza. Zenade to pan zaprezentowal swoim zbytecznym wpisem!

Małgorzata 2020-05-29 15:55:28


3.

Napewno to jakiś staruch gruby i łysy zdewociały napisał i się nic nie podoba , i nie rozumie tematów o czym piszą

Agnieszka 2020-05-29 16:57:42


4.

To tylko Reszel trzeba się przyzwyczaić do tych ludzi

2020-05-29 18:36:45


5.

lecz się czubku bo sam masz odchyły

banany 2020-05-31 07:38:41


6.

Agnieszka ma racje jakis zdewocialy staruc jak nic. Im to wszystko wszedzie nie pasuje!

reszelskipan 2020-05-31 12:35:01


7.

na forum jak w sejmie tylko tu diety nie ma

daro 2020-06-01 11:05:24


8.

Myślę, że gdyby to było forum połączone np. z kontem facebookowym to ludzie by nie pisali takich pier..dół, bo każdy by wiedział kto to. A tak można sobie pisać co się podoba. Szkoda tylko, że to nic nie wnosi do dyskusji, bo czasami naprawdę ludzie piszą coś na poważnie, ale priorytetem reszelskich trolli jest obśmiać, obrazić i tyle.

UniCorn 2020-06-01 12:22:07


9.

Bo to Reszel gdzie nie pie,,,??,boska to klika i rodzina jednym wolno innym nie

2020-06-01 12:59:10


10.

Nie wiem skąd pomysł, że jestem starszą osobą. Wręcz przeciwnie. Jestem młodym człowiekiem, tak jak pewnie większość tutaj. Po prostu nie rozumiem sensu niektórych wypowiedzi. Nikomu też nie zabraniam pisać. Jest wolność słowa. Ale po co w momencie kiedy ktoś szuka rady czy pomocy dodawać bezużyteczne komentarze. Widać że powiedzenie "polacy- cebulacy" ma tu dużo prawdy. Ale cóż.. :) Pozdrawiam

vqx 2020-06-01 13:55:01


Komentarz

wróć do tematów forum

Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Chłopców

Nasi uczniowie: Patryk Kuleszo, Kamil Ulatowski, Jakub Kos, Jakub Lewandowski, Kacper Żelepień, Jakub Mickiewicz, Dominik Hryniewicki i Jakub Stelmaszczykwywalczyli III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Chłopców.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble