wróć do tematów forum

Z CZYJEGO RAMIENIA

Komentarz

prezes 19-11-2010 godz 15:38

Kto powie z czyjego ramienia startuje obecny burmistrz skoro jego nazwisko widnieje na trzech plakatach i każdy z nich jest z innej partii (RFS, PO oraz PSL) Czy to nie jest trochę dziwne????

1.

Reszel - miasto przekrętów, kombinacji i kolesiostwa. Nic dodać nic ująć.

pestka 2010-11-19 15:07:32


2.

Sz.P. Zdzisław S. widocznie nie musi się wysilać żeby utrzymać swój stołek( bo tylko o to tu chodzi) lepiej potroić swoje szanse sprzedając się każdemu

reszelanin 2010-11-19 15:10:13


3.

Normalnie jaja się dzieją. HeHe

Kiebab Fan 2010-11-19 15:22:55


4.

Członek z ramienia wysunięty na czoło.

no-one 2010-11-19 15:36:12


5.

A gdyby zamiast pisać głupoty jeden z drugim by przeczytał, no nie mówię ordynację wyborczą, bo to trochę więcej tekstu niż na puszce piwa...ale spokojnie, starając się pojąć sens czytanego tekstu proszę przeanalizować plakat wyborczy PSL. Tam jak byk jest napisane, że Oni popierają Burmistrza Szypulskiego, a nie, że on startuje z ich listy. Bo nie wiem, czy wiecie, że istnieje oprócz internetu realny świat, gdzie ludzie potrafią ocenić i docenić,prawdziwą wartość. W jak ktoś woli dać się naciągnąć na tombak, to nich nie liczy na cud, bo nowego "mesjasza" dla Reszla to ja tu nie widzę. No, może parę fałszywych proroków.

w_oj 2010-11-19 17:41:05


6.

No faktycznie stary Mesjasz najlepszy.Jakoś przez te 3 kadencje cudów nie było.Koń by się uśmiał,a raczej zarżał.Doskonale wiemy,nie musisz nam tu wypisywać tłumaczeń.PSL popiera ,bo zastępca startuje i liczy,że jak będzie stary Burmistrz, to ten też będzie miał nadal ciepłą posadkę.To własnie takiego złotka jak sam w_oj nazywasz nie chcemy, nam wystarczy srebro, ale te które wybierzemy.

janko 2010-11-19 19:30:36


7.

Janko, obu nam byba chodzi o to samo. Chcemy, by się nam lepiej żyło. Tyle tylko, że nikt z "nowych" mnie nie informuje jak to zrobi. PROSZĘ O INFORMACJE - NIE CO, ALE JAK. Trudno jest kupować coś w ciemno. Tylko tyle.

w_oj 2010-11-19 19:51:01


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble