wróć do tematów forum

Budowa mieszkań ADM w Reszlu!

Komentarz

Halina 28-11-2019 godz 08:42

Dlaczego w Reszlu od ponad 25 lat nie zbudowano mieszkań wiedząc że potrzeby są ogromne? Mimo programów pomocowych państwa władze Reszla niczego nie zrobiły w tym temacie.Co do stanui lokali komunalnych wiele by mówić ale dlaczego przyszłe pokolenia Reszelaków nie mają szans na mieszkania?Dlaczego Kętrzyn może się rozwijać a Reszel tylko się zwija.Wiem że nasze władze nie wystąpiły o żadne programy rządowe pomagające mieszkańcom nawet uruchomienie dojazdów do Olsztyna jest lekceważone bo po co nasze dzieci mają się uczyć lub pracpwać?Chyba chcą pozbyć się młodych -brak mieszkań brak połączeń brak dostępu do pracy =uczieczka z miasteczka .Cityslow zabiło perspektywy rozwoju naszego miasta i cpraz bardziej ciąży mieszkańcom.Nawet nie ma kto protestować ,ludzie już żyją w marazmie i niczego nie oczekują bo władze nie myślą co dalej i jak żyć w umierającym ze starości rozsypującym się miasteczku!

1.

Liczyłam na to że ze sypiącej się szkoły dwójki utworzą coś dla mieszkańców ale widać się pomyliłam. No cóż

Młoda Mama 2019-11-28 14:27:43


2.

komunikacja tragiczna z kętrzyna nie mam czym wrócić ,pracuje do 18.00 i wielu takich ,kiedyś było o tej porze

lidka 2019-11-28 18:03:40


3.

Popieram post w całości. Dlaczego nie są budowane nowe mieszkania. Ludzie kasę mają.

bylypracownik50 2019-11-28 20:49:55


4.

Nie przesadzaj nie. Miasto się starzeje. Lokale się zwalniają. Trochę ludzi stawia domki. Za nieco ponad stówkę spokojnie można mieszkanie kupić. Po co budować nowe bloki, żeby patola miała za darmo i miała co demolować.

luty 2019-11-29 10:02:12


5.

Widać półgłówek nawet nie zastanowi sie co pisze ,stówka mówisz ,jak tatuś ci dał to możesz sobie kupić ale my mamy marne szanse na zarobek w tym miasteczku ledwie starcza na bieżące opłaty a zarobki zbyt niskie by odłożyć na tą "stówkę:sto tysięcy to kwota zaporowa dla wielu i taki gostek jak ty nawet liczyć nie umie by wiedzieć że bez pomocy wielu młodym po prostu nie stać a pomoc od rodziców którzy sami całe życie pracowali za najniższą krajową jest nierealna.Zastanów się zanim zaczniesz wyzywać ludzi od patologi bo sam możesz być gorszy od nich a wrzucanie do wora alkocholików z mniej zamożnymi to już patologia myślenia "bo ja mam" a ci co nie mają to kim według ciebie są.

Halina 2019-11-29 12:42:30


6.

Widzisz ja opisuje pewny typ roszczeniowych zachowań patolą, a ty mnie sama wyzywasz od półgłówków i obrażasz. Wytłumaczył bym Tobie jak się kupuje mieszkania, lub ogarnia lokum. Jak to działa na bogatym zachodzie, jak rozwiązało ten problem kilku moich znajomych, ale mi się odechciało. Dalej się użalają nad sobą i oczekuj, że ci manna z nieba spadnie.

luty 2019-11-29 14:38:38


7.

Sam zacząłeś wyzywając ludzi od patologii a ogarnianie tego tematu jak lokum powiadasz wcale nie jest łatwe i po prostu nie ma mieszkań do wynajęcia bo sprzedać chcą a wynająć już nie.Ceny zbyt wygurowane a zakupić mieszkanie po cenie jakbyśmy mieszkali w wielkim mieście też się nie opłaca i wcale nie użalam się nad sobą tylko nad młodymi i dziwi mnie władza która wcale nie myśli przyszłościowo

Halina 2019-12-01 15:52:18


8.

Pytanie warte zadania panu Burmistrzowi. Programy rządowe dają bardzo duże możliwości na rozbudowę infrastruktury mieszkalnej. Jest wiele opcji. Dlaczego nikt się o to nie stara? Może byłoby to szansą na zatrzymanie młodych? Oczywiście te mieszkania nie mogą pełnić ról lokali socjalnych bo wiadomo jak to się kończy.

mała 35 2019-12-02 10:21:16


9.

Zmień pracę wez kredyt żyj jak normalni ludzie a nie ludzkie pijawki, żyjące na plechach społeczeństwa, wiecznie tak bujać się nie można.

mondry15reszel 2019-12-16 09:40:34


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble