wróć do tematów forum

Brawo dla pana burmistrza

Komentarz

brawo 12-07-2009 godz 09:18

reszeliada naprawde udana.skaner wymiata.pomysl z dj tez dobry.oby tak dalej !.

1.

Panu Burmistrzowi to tylko minus w sobotę około godziny 11 w biały dzień firma sprząta toy-toya wstyd dla miasta

xdzix 2009-07-12 09:45:34


2.

chyba minus dla firmy sprzątającej toy-toya, bo przecież Burmistrz osobiście tego nie robił-czyż nie?

szary08 2009-07-12 09:55:31


3.

Szmira i wielki kicz tak jednym słowem można określić Dni Reszla!Ludzie odpowiedzialni za promocję miasta powinni pożegnać się z pracą!Impreza zaczęła się dopiero o godzinie 20.00!A cały dzień nic poza kiczowatymi straganami i watą cukrową!To tak obchodzi si nadanie miastu praw miejskich???!I te wymuszone bisy dla ludzi śpiewających w ramach programu "¦piewać każdy może", co to miało być???Oczywiście liczę się z atakiem na mój post, że jestem malkontentem, ale to, co zorganizowała PROMOCJA MIASTA to totalne DNO!Polecam ludziom tam pracującym studia z zakresu public relations!

ludwik 2009-07-12 11:06:47


4.

Do LUDWIK - Jeśli Ci się nie podobało, to po co tam byłeś? Może sam coś zorganizujesz, co?

Iwona 2009-07-12 12:13:52


5.

Fakt za mało ToYtoji,ale to też była sugestia na forum w ubieglym roku,organizatorzy powinni wziąc to do serca.Wszędzie też jest większa dbałość o porządek,mnóstwo puszek po piwie wala się po placu,a przecież można było postawić więcej koszy, a te co były to opróżniać w trakcie imprezy, bo aż się wysypywało.Ościenne miasta tak robią,można więc się od niech nauczyć.Myślę, że o tym wiemy,tylko znowu ktoś tego nie dopilnował, jak to u nas bywa.Odnośnie imprezy to naprawdę zaserwowano nam fajną zabawę na miarę naszych funduszy,zresztą program ś k m to ewenement na skalę województwa, a nawet Polski.Bisy były,ale to tez publiczność chciała,tam gdzie oklaski się kończyły nie wymuszano,w końcu to nasi artyści,doceńmy to co mamy.Gratulacje dla wszystkich.

ale 2009-07-12 12:15:08


6.

Z tego co wiem,Dni Reszla zorganizował MOK i za to wielkie dzięki, to tylko 3 osoby, które dawały z siebie wszystko i dzięki Nim parę osób współpracowało z Nimi charytatywnie.Nie narzekajcie bo Ci ludzie naprawdę zasuwali.Tyle programu pokazali od siebie.To jest wielka praca jaka odbywa się tam cały czas.Takiej zabawy chcemy.Tym co jak zwykle coś nie tak. przypominam ,iż były imprezy które nam MOK dawał, już w tym roku o innym charakterze i też się komuś coś nie podobało.Skończcie z tymi atakami.Biuro Promocji nic nie zrobiło na te Dni Reszla,nawet stoiska nie było,panie pewnie odpoczywały.

roch 2009-07-12 12:42:50


7.

Poszliście sie tam bawic czy do kilba ??

kiebabfan 2009-07-12 14:12:23


8.

¦piewać każdy może oczywiście super pomysł gorzej że za śpiewać każdy może nie idzie śpiewać każdy umie. Dlatego ciężko było słuchać coś 2 razy pod rząd!! Rozumiem jeszcze żeby wykonawcy nauczyli się 2 rożnych piosenek ale słuchać coś 2 razy to zwykłe wymuszenie przedłużenia imprezy, która nie mogła się oczywiście odbyć bez Disco Polo hehe

Wojewodzki 2009-07-14 07:25:44


9.

A ja uważam,że to nasze okrzyki spowodowały te bisy,bo jak przestawaliśmy krzyczeć,a to bisow nie było,a mnie tam się to podobało.W końcu to nasi ludzie śpiewali,a my przyszliśmy się bawić.To po co słuchacie w domu tych samych piosenek ,oglądacie te same filmy. kilkakrotnie.ŻENA......Dzień wcześniej nie było disco-polo.Był wspaniały koncert z piosenkami Niemena.Jestem pod wrażeniem osoby prowadzącej jak i wykonawców tak trudnych utworów.A może napiszecie coś pozytywanego,a nie ciągle obsmarowujecie wszystko.

tesa 2009-07-14 11:30:35


10.

Dni Reszla? Dwa dni od godziny 20? To jest nic, plenerówka, skaner, rozumiem... Ale to jest wieś i nią zostanie jeśli co roku będę słyszał disco polo. Golden Life i ten drugi zespół rok temu, to rouzmiem, dwa rodzaje muzyki, coś miłego dla uszu. Pozdrawiam

3d3k 2009-07-14 15:26:57


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble